درباره ما

شرکت مهندسی ساختمان چتر هنر

شرکت مهندسی ساختمان چتر هنر ، با بهره‌گیری از مهندسین و تکنیسین‌های مجرب و ماشین‌آلات، تجهیزات و متد روز و استفاده از مهندسی ارزش، نقش مؤثری در توسعۀ فعالیت‌های عمرانی وآبادانی میهن عزیزمان ایفا نموده است.
این شرکت با مجریانی از نیروهای متعهد و با تجربه مهندسی در سراسر ایران، به عنوان یک شرکت واحد با خلق آثاری که در طراحی، اجرا و ارائه، از نظر عملکرد و ساختار و همچنین از لحاظ زیبایی و فرم کلاسیک معماری ، کم‌نظیر و متنوع‌اند، فعالیت می‌ نماید.
چتر هنر ، یک سطح تاپ و اساسی از خدمات در زمینه ساختمان سازی و همچنین بازسازی دکوراسیون و توسعه طراحی مبلمان و طراحی داخلی ارائه می نماید. ما راه حل های فردی را در زمینه معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی توسعه می دهیم و تخصص گسترده شرکت ما ، به ما امکان ارائه این خدمات جامع را می دهد. بنابراین در صورت نیاز به احداث ساختمان ( از اخذ پروانه تا تحویل پروژه ) طراحی و اجرای سفت کاری و نازک کاری ، بازسازی و مقاوم سازی ساختمان های قدیمی ، طراحی و اجرای محیط های تجاری ، صنعتی و اداری و همچنین محوطه سازی ، ویلاسازی و فضای سبز می توانید با ما تماس بگیرید.
ایران زادگاه ماست و در آن پرورده شده ایم. چتر هنر کوشش خواهد کرد تا دین خود را به سرزمینمان، مردمانمان، نیاکانمان و آیندگانمان ادا کند ، در این راه با تهیه منشور اخلاقی و پایبندی بر موارد آن ، در طول حیات شرکت ، در این راه مهم قدم برداشته است.

سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر

پس از اتمام مرحله طراحی ، متخصصان چتر هنر با ارائه نظرات و پیشنهادات متنوع در مورد نوع مصالح و کیفیت آنها ، تنوعی از ارقام و مبالغ مختلف را در اختیار کارفرما قرار می دهد که کارفرما می تواند از بین آنها به مبلغ مدنظر خود دست یابد

تضمین کیفیت

تمامی پروژه ها و فعالیتهای انجام شده توسط شرکت مهندسی ساختمان چتر هنر دارای گارانتی بوده و شرکت چتر هنر پس ازاتمام پروژه نیز با تمام قوا در کنار شماست.

مکان مناسب شرکت

دفتر ما در منطقه شش اصفهان و در چهارراه آپادانا واقع شده است، در دسترس بودن چهارراه آپادانا از طریق بزرگراه های اطراف آن، بازدید شما از ما را تا حد امکان راحت می کند..

سطح بالای خدمات

هدف ما این است که با خدمات متنوع خود در هر زمینه مربوط به ساختمان ، کار را تا حد امکان برای شما راحت کنیم

تیم حرفه ای

خط مشی پرسنلی خاص در شرکت مهندسی چتر هنر باعث می شود تا در زمینه کاری ، فقط افراد حرفه ای را در محیط خود گرد هم آوریم.

رابطه قراردادی

رویکرد جدی به تجارت در چتر هنر این امکان را می دهد که تمام جزئیات کلیدی پروژه در قرارداد ثبت شده و موجبات اطمینان خاطر کارفرمایان گرامی فراهم گردد

چرخه کامل خدمات

ما طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهیم: از طراحی پلان دو بعدی معماری گرفته تا طراحی داخلی و طراحی نمای ساختمان و اجرای کامل ساختمان شامل خاکبرداری تا انتهای عملیات نازک کاری و همچنین بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی

انسجام و پیوستگی

انسجام و نظم حاکم بر سیستم مدیریتی چتر هنر باعث می شود مراحل انجام پروژه با برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده به پیش رود و در این امر دچار اتلاف وقت و تخطی از برنامه زمان بندی ارائه شده به کارفرما نشود.

منشور اخلاقی شرکت مهندسین ساختمان بایا برج

ما با آگاهی کامل از نقش و تأثیر فعالیت های پژوهشی خود در سازندگی و توسعه پایدار جهان، رفاه و آسایش انسان، حفظ جهان هستی از آلودگی های زیست محیطی و تأمین شادی پایدار و دراز مدت خود و دیگران، اینک که فعالیت های مهندسی خود را آغاز میکنیم به پروردگار جهان و انسان سوگند یاد میکنیم:
– همواره در سراسر زندگی شغلی، حرفه ای و اجتماعی خود بدین سوگند وفادار باشیم.

– به انسان، به عنوان یک موجود صاحب خرد و شگفت انگیزترین پدیده آفرینش بیاندیشیم، صدیق و واقع بین باشیم و به هیچ اقدامی که به انسان و انسانیت آسیب رساند مبادرت نورزیم.

– دانش و تجربه خود را که میراث مشترک بشری است مغتنم بدانیم و بکوشیم تا آن را بهروز نگه داریم در حد توان خود به گنجینه دانش و تجربیات سودمند بشری بیفزاییم.

– ایران زادگاه ماست و در آن پرورده شده ایم. کوشش خواهیم کرد تا دین خود را به سرزمینمان، مردمانمان، نیاکانمان و آیندگانمان ادا کنیم.

– در طول زندگی حرفه ای خود تلاش کنیم تا نقش مؤثری در توسعه پایدار کشورمان داشته باشیم.

– سرمایه های هستی چون ماده، انرژی محیط زیست و نیروی کار را سرمایه های تمام بشر بدانیم و در حفظ، کاربرد درست و بهسازی آنها کوشش کنیم.

– در تمام فعالیت های حرفه ای خود صداقت، دقت، نظم، عدالت، سرعت عمل حفظ منافع اجتماع و حقوق دیگران را مراعات کنیم و سلامت، ایمنی و آینده انسانها را در نظر داشته و نسبت به آنان مهربان، دلسوز و متعهد باشیم و همواره سود خویش را در منافع همگان جستجو کنیم، رذائل اخلاقی را طرد سازیم و ارزش مادی زحمات خود را در حد معقول و متعارف طلب کنیم.

– در همه کوششهای فعالیت حرفه ای خود از دانش روز و آخرین یافته های علمی و فنی آگاه شویم و آنها را با ابتکار و نوآوری در طراحی، برنامه ریزی و اجرا به کار بندیم.

– در تمام فعالیتهای حرفه ای خود استانداردهای حرفه ای را مراعات کنیم و کار را تنها در حیطه دانش و توانایی خود را بپذیریم و تنها مدارکی را تصدیق کنیم که به آنها احاطه کامل داریم. درمواردی که منع قانونی و حق مالکیت اختصاصی وجود ندارد، دانش خود را آزادانه و به صورت رایگان منتشر سازیم و در اختیار دیگران بگذاریم.

– در انجام وظایف محوله، فردی متعهد، مسؤلیت پذیر،مشارکت پذیر و رازدار باشیم.

– محیطی پر از محبت و صفا و عشق و علاقه به خدمتگزاری بی ریا به مردم و وطنمان را به وجود آوریم و همکاران خود را بدون توجه به ملیت، نژاد، مذهب، جنسیت، سن و عقیده دوست بداریم و ارزش های انسانی را در خود و در آنان پرورش دهیم.

– در فعالیت های حرفهای خود همیشه فردی متواضع باشیم، موفقیت های به دست آمده را علاوه بر سعی و کوشش خود مرهون تلاش همکاران و نظام آفرینش بدانیم و از آنان قدردانی و سپاسگزاری کنیم.

– در تمامی فعالیت های حرفه ای خود جویا و پذیرای نقد و اظهار نظر صادقانه همکاران باشم، خطاهای خود را اصلاح کنیم و برای همکاری گروهی و نقش دیگران ارزش قائل باشیم و از لطمه زدن به حیثیت، شهرت، دارایی یا اشتغال دیگران پرهیز و از اقدامات بدخواهانه برای آنان خودداری کنیم.

– از کوششهای فرهنگی و فعالیتهای اجتماعی که به منظور توسعه رفاه عمومی انجام شود استقبال و در آنها شرکت کنیم.

– مشوق همکارانمان به رعایت اصول اخلاق حرفه ای و وجدان حرفه ای باشم.

– کمر همت میبندیم تا مؤثرترین خدمت بی ریا را با عشق ورزی بی چشم داشت و پرهیزکاری کامل به نیازمندترین افراد ارائه دهیم و به واسطه آن به بالاترین درجه شادی دست یابیم

از خدای بزرگ در این راه شگفت انگیز و پر پیچ و خم یاری میطلبیم

آمین

error: